تاریخ انتشار: 5/6/2017 12:00:00 AM
شناسه مطلب: 100
​نمایشگاه كتاب‌های برگزیده جشنواره‌های كتابی سال 95

​نمایشگاه كتاب‌های برگزیده جشنواره‌های كتابی سال 95موسسه خانه کتاب همزمان با آغاز سی‌اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نمایشگاهی از کتاب‌های برگزیده جشنواره‌های کتابهای سال 95 را در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌کند.


 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،موسسه خانه كتاب با  آغاز سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران، كتاب‌های برگزیده جشنواره‌های كتاب­های سال 95 را از 13 تا 23 اردیبهشت ماه در پردیس سینما گالری ملت، كافه كتاب در معرض نمایش قرار می‌دهد.

بر اساس اعلام روابط عمومی موسسه خانه کتاب، «كتاب‌شناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های كتاب ایران 1395» ویترینی از بهترین كتاب‌های ایران طی سال 1395 است كه با نظر كار‌شناسان با تجربه در موضوع‌های مختلف انتخاب و از سوی موسسه خانه كتاب منتشر شده است. این كتاب به معرفی 27 جایزه كتاب كه سال 1395 برگزار شده­اند، می‌پردازد كه از این تعداد 22 جایزه دولتی و 5 جایزه خصوصی بوده‌اند. در این 27 جایزه تعداد 473 عنوان كتاب حائز رتبه شده‌اند كه‌ گاه آثاری مانند كتاب «لم یزرع» در سه جایزه مختلف دولتی و خصوصی حائز رتبه شده یا كتاب «بیایید داستان بنویسیم» در سه جایزه موقفق به كسب جایزه شده‌اند.

این كتاب «جایزه‌های سالانه كتاب»، «جایزه‌های ادبی»، «جایزه‌های تخصصی»، «جایزه‌های كودك و نوجوان»، «جایزه‌های كتاب سال استانی و منطقه‌ای» را شامل می‌شود.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می تواننداز 13 تا 23 اردیبهشت ساعت 14 تا 20 به پردیس سینماگالری ملت، كافه كتاب به نشانی خیابان ولیعصر، بزرگراه نیایش، روبه روی كردستان مراجعه كنند.