تاریخ انتشار: 10/11/2017 12:00:00 AM
شناسه مطلب: 126
دومین دوره کتاب سال یزد فراخوان داد

دومین دوره کتاب سال یزد فراخوان داددومین دوره کتاب سال یزد فراخوان داد


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، دومین دوره کتاب سال یزد(جایزه ویژه شهید صدوقی) با هدف یزد‌شناسی و تقدیر از آثار مرتبط با استان یزد در بهمن‌ماه سال 1396 برگزار می‌شود. براین اساس، دبیر‌خانه جایزه شهید صدوقی، از پدید‌آورندگان، مترجمان، مصححان، و ناشران دعوت می‌کند با ثبت‌نام در تارنمای اینترنتی  www.yazd.farhang.gov.ir  کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را با موضوع یزد، به دبیر‌خانه جایزه کتاب سال یزد، معرفی کنند.
 
حمایت و تشویق مولفان مترجمان و مصححان و ناشرانی که در زمینه معرفی یزد و یزد‌‌پژوهی قلم می‌زنند و معرفی و تعیین زوایای مختلف فرهنگ و هویت یزد به جهانیان از‌جمله اهداف این جایزه اعلام شده است.

شرایط شرکت در این جشنواره به شرح زیر است:  
کتاب باید به نحوی با موضوع تاریخ، جغرافیا، ادب، مفاخر، محیط زیست یزد و غیره مرتبط باشد.

آثار ارسالی، نخستین‌‌بار باید در دو سال اخیر از سال 1394 به بعد چاپ شده و در دوره‌های قبلی کتاب سال یزد شرکت نکرده باشند.

کتاب دارای برگه اعلام وصول باشد. تنها آثاری در این جایزه داوری و ارزیابی می‌شوند که پدید‌آورنده یا ناشر کتاب کاربرگ ثبت‌نام را درتارنمای جایزه تکمیل و به همراه دو نسخه از کتاب ارسال کنند.

 ارسال لوح فشرده کاربرگ تکمیل شده در قالب قایل word و pdf الزامی است. آثار دریافتی بازگردانده نخواهد شد.

  ‌آخرین مهلت ارسال اثار 20 دی‌ماه سال جاری اعلام شده است. علاقه‌مندان و پژوهشگران می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره، به نشانی یزد بلوار دانشجو اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ارسال کنند.