تاریخ انتشار: 1/17/2016 12:00:00 AM
شناسه مطلب: 19
راهیابی 8 اثر از گروه‌های دامپزشکی و مهندسی به مرحله دوم داوری کتاب سال

راهیابی 8 اثر از گروه‌های دامپزشکی و مهندسی به مرحله دوم داوری کتاب سالراهیابی 8 اثر از گروه‌های دامپزشکی و مهندسی به مرحله دوم داوری کتاب سال


به نقل از روابط عمومی مؤسسه خانه کتاب، در گروه «دامپزشکی» 7 اثر به مرحله اول داوری راه‌یافته است که از این تعداد دو کتاب با عنوان‌های «فیزیولوژی دامپزشکی کانینگهام»، تألیف «بردلی جی. کلین» با ترجمه مشترک وهاب باباپور، عباس پرهام و مرتضی زنده‌دل» و «مسمومیت‌ها در دام‌های بزرگ» اثر مشترک تقی تقی‌پور و افشین رئوفی به مرحله دوم داوری سی و سومین دوره جایزه کتاب سال رسیده است.

در گروه «مهندسی مواد و معدن» از بین 21 اثر راه‌یافته به مرحله اول نیز 3 اثر با عنوان کتاب‌های «علم و مهندسی پوشش‌های حرارتی»، تألیف «لخ پاولوسکی» با ترجمه مشترک سعیدرضا بخشی، مجتبی ونکی و سعید بهرام‌زاده و نیز کتاب «تیتانیم: جی. لوتیرینگ» نوشته «جی. سی. ویلیامز» با ترجمه میثم جلالی، حسین بنامتجدد و مهدی ملکی» و کتاب «مهندسی انفجار در معادن روباز با استفاده از سیستم‌های هوشمند» به قلم مشترک نادر قاسم‌پور، مسعود منجزی و مصطفی آصفی» نیز به مرحله دوم داوری سی و سومین دوره جایزه کتاب سال راه یافت.

همچنین در گروه «مهندسی برق» پس از بررسی 33 اثر در مرحله اول 3 اثر به مرحله دوم داوری راه یافت. کتاب‌های «منابع تولید انرژی الکتریکی در قرن بیست و یکم» تألیف سیدمسعود مقدس، «ماشین‌های الکتریکی مخصوص»، تألیف ابوالفضل واحدی و «نظریه کدگذاری کانال» تألیف حسین خالقی‌بیزکی از جمله این آثار هستند.