تاریخ انتشار: 4/11/2018 12:00:00 AM
شناسه مطلب: 2157
پیام تسلیت مدیر عامل خانه کتاب برای درگذشت داور جایزه کتاب سال

پیام تسلیت مدیر عامل خانه کتاب برای درگذشت داور جایزه کتاب سالنیکنام حسینی پور با صدور پیامی درگذشت محمد تقی خانی، داور جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را به جامعه علمی و فرهنگی کشور تسلیت گفت.


به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، در متن پیام تسلیت نیکنام حسینی پور، به مناسبت درگذشت زنده یاد محمد تقی خانی  آمده است:

خبر درگذشت استاد گرانقدر محمد تقی خانی از مفاخر و سرمایه های پزشکی کشور  موجب تاسف و تاثر  جامعه فرهنگی و پزشکی و شاگردان آن  زنده یاد شد.

بی تردید فقدان چنین شخصیت ارزنده‌ای که عمر پر‌برکت خود را صرف توسعه دانش پزشکی و خدمت به جامعه و بیماران نمود، بر جامعه پزشکی بسی گران و جانکاه است. 

موسسه خانه کتاب همچون دانشگاه‌ها و مجامع علمی دیگر  این افتخار را داشت که در جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از حیات و ثمرات تلاش های علمی استاد تقی خانی بهره ببرد.

اینجانب ضمن ابراز مراتب تسلیت و همدردی برای خانواده گرانقدر ایشان، جامعه پزشکی، دانشجویان و سایر بازماندگان آن شادروان، از پروردگار متعال  برای آن عزیز از دست رفته آرزوی مغفرت و علو درجات و برای خانواده محترم ایشان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.