تاریخ انتشار: 7/3/2018 12:00:00 AM
شناسه مطلب: 2167
مهلت ارسال مقاله به جشنواره نقد كتاب تمدید شد

مهلت ارسال مقاله به جشنواره نقد كتاب تمدید شدآخرین مهلت ارسال مقاله برای پانزدهمین جشنواره نقد کتاب ۳۱ تیر ماه اعلام شد.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) بنا بر درخواست علاقه‌مندان و عدم انتشار شمارگان برخی  نشریات سال ۱۳۹۶، دبیرخانه جشنواره نقد كتاب مهلت ارسال  آثار  به این جشنواره  را تا ۳۱ تیرماه تمدید كرد.

موسسه خانه كتاب هر سال با هدف  ارتقای سطح كمی و كیفی  نقد، جشنواه نقد كتاب را همزمان با هفته پژوهش در آذر ماه برگزار می كند.

بر این اساس از همه نویسندگان، مدیر مسئولان مطبوعات و نشریات داخلی دعوت می شود مقالاتی را كه برای نخستین بار در حوزه نقد كتاب در سال ۱۳۹۶ منتشر كرده‌اند، حداكثر تا ۳۱تیرماه ۱۳۹۷ از طریق بارگذاری مقالات در تارنمای جشنواره ، به دبیرخانه  این جشنواره ارسال كنند.

در فراخوان پیشین این جشنواره، آخرین مهلت  ارسال آثار ۳۰ خرداد اعلام شده بود  كه دبیرخانه این جشنواره با تمدید  یک ماهه ، ۳۱ تیرماه را به‌عنوان آخرین مهلت ارسال آثار اعلام كرد.

دبیرخانه جشنواره نقد كتاب در تهران، خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر جنوبی، كوچه خواجه‌نصیر، شماره ۲، طبقه دوم واقع است.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به ناشران الكترونیكی www.naghdeketab.ir  مراجعه كنند یا  با شماره ۶۶۴۱۵۲۵۵ تماس بگیرند.