تاریخ انتشار: 8/5/2018 12:00:00 AM
شناسه مطلب: 2173
مسابقه «ملی كارتون و كاريكاتور» برگزار می‌شود

مسابقه «ملی كارتون و كاريكاتور» برگزار می‌شودموسسه خانه کتاب به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقه کارتون و کاریکاتور با موضوع کتاب را همزمان با هفته کتاب برگزار می‌کند.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)موسسه خانه كتاب از همه هنرمندان كاريكاتوريست و كارتونيست دعوت می‌كند به مناسبت چهلمين سال پيروزی انقلاب اسلامی در مسابقه طراحی كارتون با موضوع كتاب شركت كنند.
 

علاقه‌مندان می‌توانند حداكثر سه اثر با موضوع كتاب را به همراه بيوگرافي(حداكثر ۲۰۰ كلمه) شماره تلفن، نشانی كامل و در اندازه آ.س(۷/۲۹ در ۴۲ سانتي متر) و فرمت jpeg/۳۰۰dpi تا ۲۵ شهريور ماه ۱۳۹۷ به نشانی خيابان انقلاب اسلامی، كوچه خواجه نصير، شماره ۲، طبقه دوم و یا به نشانی Cartoonketab@ketab.ir ارسال كنند.


آثار ناقص از دور مسابقه حذف خواهند شد علاوه براین آثار پیش از این نباید در نشریه دیگری منتشر شده و يا جايزه گرفته باشد.
به نفر اول، ۴۰ ميليون ريال، نفر دوم  ۲۰ ميليون ريال و نفر سوم ۱۰ ميليون ريال جایزه اهدا می‌شود.

هادی حيدری، دبير اين دوره از «مسابقه ملی كارتون و كاريكاتور كتاب» را بر عهده دارد  و كامبيز درم بخش، حسن كريم زاده و محمدرضا دوست محمدي داوران «مسابقه ملی كارتون و كاريكاتور كتاب» هستند.

حق استفاده از آثار برای موسسه خانه كتاب محفوظ است و آثار راه يافته به بخش نمايشگاه، در قالب كتاب نفيس منتشر و به هنرمندانی كه آثارشان در كتاب درج شده باشد تقديم می‌شود.