تاریخ انتشار: 3/2/2016 12:00:00 AM
شناسه مطلب: 36
نخستین دوره جایزه کتاب سال یزد برگزار می‌شود

نخستین دوره جایزه کتاب سال یزد برگزار می‌شودنخستین دوره جایزه کتاب سال یزد برگزار می‌شود


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)،اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در نظر دارد نخستین دوره کتاب سال استان یزد را در اسفندماه 1394 برگزار کند.
 
نویسندگان و ناشران علاقه‌مند برای شرکت در این جشنواره، تا دهم اسفندماه امسال مهلت دارند کتاب‌های خود با موضوع یزد را به دبیرخانه ارسال کنند.
 
حمایت و تشویق مؤلفان، مترجمان و ناشران سراسر کشور و اهتمام به موضوع‌‌های بومی و منطقه‌ای استان یزد از اهداف برپایی این جایزه به شمار می‌آیند.
 
شرایط شرکت در این جشنواره عبارت است از «تاریخ نخستین چاپ کتاب باید سال 1390 یا پس از آن باشد»، «تنها آثاری در این دوره داوری و ارزیابی قرار می گیرند که با موضوع استان یزد به چاپ رسیده باشد»، «استثنائاً برای نخستین سال، دوره چهار ساله 94 -90 منظور شده است و برای سال‌های آتی این جشنواره سالیانه خواهد بود»، «نویسنده و یا ناشر باید فرم مربوط به شرکت در این دوره (قابل دانلود از سایت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد به نشانیwww.yazd.farhang.gov.ir ) را تکمیل کرده و به همراه دو نسخه کتاب خود به دبیرخانه نخستین دوره کتاب سال یزد ارسال کند» و «آثار دریافت شده بازگردانده نمی‌شود»
 
همچنین به برگزیدگان این دوره از جایزه کتاب سال جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد. آثار برگزیده در جلسه‌های نقد کتاب معرفی، و در گنجینه آثار مکتوب استان به نمایش گذاشته خواهد شد.
 
دبیرخانه نخستین دوره جایزه کتاب سال استان یزد در یزد، بلوار دانشجو، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد واقع شده است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 15-36247111 (داخلی 246) تماس بگیرند.