تاریخ انتشار: 10/16/2016 12:00:00 AM
شناسه مطلب: 65
دبیر و اعضای هیأت علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال منصوب شدند

دبیر و اعضای هیأت علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال منصوب شدنددبیر و اعضای هیأت علمی سی و چهارمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حکم علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دبیر و اعضای هیأت علمی سی و چهارمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.
 
بر اساس احکام صادر شده آقایان حجت‌الاسلام والمسلمین رضا مختاری، دکتر محمدرضا موحدی، دکتر محمدامین قانعی‌راد، جواد محقق، دکتر محمدتقی خانی، دکتر محمود کمره، مجید غلامی‌جلیسه، دکتر محمد خزایی، دکتر محمد سلگی، دکتر محسن جوادی و دکتر منصور صفت‌گل به عنوان اعضای هیأت علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.
 
در متن احکام هر یک از اعضای هیأت علمی آمده است:
 
«نظر به مراتب علمی و تجارب ارزشمند جناب‌عالی در زمینه‌های علمی ـ پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیأت علمی سی و چهارمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.
 
امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از دیدگاه‌های جناب‌عالی و سایر اندیشمندان و صاحب‌نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر، بتواند نقش شایسته خود را در ارتقاء فرهنگی و معرفی حوزه فرهنگ و تمدن ایران سرافراز، ایفا نماید.»
 
همچنین علی جنتی در حکم جداگانه‌ای حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمدعلی مهدوی‌راد را به عنوان دبیر علمی سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
 
در متن حکم وی آمده است:
 
«نظر به مراتب علمی و فرهنگی و تجربه‌های ارزنده‌اتان در حوزه‌های دانش و کتاب‌پژوهی، جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان «دبیر علمی سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.
 
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از همکاری اندیشمندان و اساتید در گسترش دانایی و تولید علم و فرهنگ در ایران اسلامی مؤید باشید.»