تاریخ انتشار: 11/2/2016 12:00:00 AM
شناسه مطلب: 66
اختتامیه بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی برگزار می‌شود

اختتامیه بیست و سومین جشنواره کتاب سال دانشجویی برگزار می‌شودآیین اختتامیه بیست و سومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی 25 آبان‌ماه با مشارکت موسسه خانه کتاب در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، آئین اختتامیه بیست و سومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی همزمان با بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.  
 
دانشجویان در این دوره، 629 شامل 362 اثر در حوزه علوم‌انسانی، 115 عنوان در شاخه علوم‌‌پزشکی و دامپزشکی و 59 عنوان در حوزه فنی و مهندسی به دبیر‌خانه جشنواره ارسال کرده‌اند.
 
جشنواره کتاب سال دانشجویی هر ساله همزمان با ایام هفته كتاب جمهوری اسلامی ايران و با هدف ايجاد نشاط علمي در مراكز علمی و دانشگاهی كشو، جلب همكاری و حمايت ناشران حوزه دانشگاهی، چاپ آثار دانشجويی، تقويت بنيه علمی دانشجويان با ارائه آثار مكتوب و حمايت از دانشجويان نوقلم برای توليد انديشه‌های جديد برگزار می‌شود.
 
این جشنواره از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با حمايت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه خانه کتاب، وزارت علوم، تحقيقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، موسسه فرهنگی هنری راد‌نواندیش، مرکز اطلاع‌رسانی بازار کار برگزار مي‌شود.

 بیست و سومین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی از ساعت 9 و 30 دقیقه تا 12  سه‌شنبه (25 آبان) در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی به نشانی خیابان انقلاب، بین خیابان فلسطین و چهارراه ولیعصر برگزار می‌شود.